Міні ПК g6-7 USFF HP ProDesk 600 G2 Desktop mini i5-6500T/Q150/RAM 8GB/SSD 240 GB/VGA, 2*DP/зовніш.БП бу

- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: NM042928
5 700 ₴
Показати оптові ціни+380 (66) 075-20-03
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Оптовий магазин комп'ютерної техніки
У наявності та один з найбільших складів б/в комплектуючих і ПК в Україні.
Широкий вибір моніторів, міні-ПК і готових рішень для організацій і торгових партнерів.
Ми завжди готові підготувати потрібну Вам техніку і відвантажити в найближчі терміни.
Що ми пропонуємо:
-
Викуп техніки
-
Обмін за програмою Trade-In
-
Ремонт будь-якої складності - один з найкращих сервісів у Львові
-
Утилізація старої та не актуальної техніки

Залишилися питання?
Зв'яжіться з нами - контакти.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Hewlett Packard |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Графічний чіпсет | Intel HD Graphics 530 |
| Кількість слотів пам'яті | 2 |
| Кількість ядер процесора | 4 |
| Встановлена ОС | Windows 10 |
| Стан | Вживані |
| Тип диска | SSD |
| Користувальницькі характеристики | |
| MB | ok |
| Блок живлення | 65 W |
| Внутрішня тактова частота | 3.1 ГГц |
| Код | NM042928 |
| Модель процесора | Intel Core i5-6500T |
| Об'єм відеопам'яті | Общая/разделяемая (shared) |
| Об'єм накопичувача | 240 GB |
| Обсяг оперативної пам'яті | 8 GB |
| Оптичний привод | Немає |
| Тип графічного контролера | Інтегрований |
| Тип настільного ПК | Неттоп |
| Тип оперативної пам'яті | DDR4 |
| Тип процесора | Core i5 |
| Типорозмір | USFF |
| Частота пам'яті | 2400 |
| Чипсет | Intel Q150 |
- Ціна: 5 700 ₴






