Кулер для процесора AMD/Intel TRY Tower 180W FAN 120мм з підсвічуванням ARGB 4pin 6 тепл. трубки чорний

- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: NM049977
1 384 ₴
Показати оптові ціниСумісний із сокетами Intel:
- LGA 775 / 1150 / 1151 / 1155 / 1156 / 1366 / 1200 / 1700
Сумісний із сокетами AMD:
- 939 / 940 / 754 / FM1 / FM2 / AM2 / AM2+ / AM3 / AM3+ / AM4
Оптовий магазин комп'ютерної техніки
У наявності та один з найбільших складів б/в комплектуючих і ПК в Україні.
Широкий вибір моніторів, міні-ПК і готових рішень для організацій і торгових партнерів.
Ми завжди готові підготувати потрібну Вам техніку і відвантажити в найближчі терміни.
Що ми пропонуємо:
-
Викуп техніки
-
Обмін за програмою Trade-In
-
Ремонт будь-якої складності - один з найкращих сервісів у Львові
-
Утилізація старої та не актуальної техніки

При отриманні товару перевірте наявність і цілісність гарантійних пломб "ОТК"
.Сервісне обслуговування здійснюється за номером телефону (чек та інші документи не потрібні). Також за необхідності за номером телефону ви можете отримати копію документа продажу в електронному вигляді.
.Всієї товар підлягає подвійному тестуванню: при надходженні на склад і перед відправленням клієнту. У разі неможливості тестування товар проходить ретельний огляд.
.
Гарантія для всіх категорій товарів:
.- уживаний товар: 3-12 місяців .
- новий товар: 12 місяців - від продавця та 2-5 років - від СЦ виробника
Гарантійний термін починає відраховуватися з моменту отримання товару клієнтом, точний термін гарантії можна дізнатися в характеристиці товару.
Якщо дефект виник з вини виробника або є виробничим браком, ми зобов'язуємось усунути дефект за власний рахунок за допомогою ремонту або заміни на аналогічний товар - протягом гарантійного терміну.
Залишилися питання?
Зв'яжіться з нами - контакти.
| Сумісні моделі |
|---|
| +LGA 775 / 1150 / 1151 / 1155 / 1156 / 1366 / 1200 / 1700 939 / 940 / 754 / FM1 / FM2 / AM2 / AM2+ / AM3 / AM3+ AM4 |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | TRY |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Діаметр вентилятора | 120 мм |
| Кількість кулерів | 1 |
| Максимальна швидкість обертання | 2000 об/хв |
| Максимальний рівень шуму | 22 дБ |
| Призначення | Для процесору |
| Роз'єми | LGA1155, LGA1366, LGA1150, LGA1700, LGA1200, AM4, LGA 1151, AM3 |
| Система охолодження | Активна (кулер) |
| Стан | Новий |
| Країна виробник | Китай |
| Тип підшипника | Гідродинамічний |
| Тип роз'єму | 4-pin |
| Колір | Чорний |
| Сумісність з моделлю | Trade |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 153 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Код | NM049977 |
| Максимальне TDP | 180 Вт |
| Колір підсвічування | ARGB |
- Ціна: 1 384 ₴





